Nathan se objeví v novém seriálu The Rookie

12. února 2018 v 9:30 |  Nathan Fillion

Ke konci minulého roku si stanice ABC objednala nový kriminální seriál The Rookie, za jehož zrodem stojí Alexi Hawley, výkonný producent a showrunner seriálu Castle (Castle na zabití). Do hlavní role byl obsazen herec Nathan Fillion, představitel Castlea.

Ten si zahraje Johna Nolana, nejstaršího bažanta mezi strážníky losangelské policie, který se rozhodl splnit si svůj sen stát se policistou. Většina lidí v jeho věku je však dávno na vrcholu své kariéry a jeho začínající kolegové jsou o dvacet let mladší než on sám. Nolan je však rozhoduntý vydržet a čelit s humorem všem nepředvídatelným překážkám.


Nyní se objevili čerstvé zprávy o obsazení dalších rolí. Nolanovou parťačkou a začínající policistku Lucy ztvární herečka Melissa O´Neil, která se do povědomí diváků zapsala jako Two ve scifi seriálu Dark Matter. Svou kariéru odstartovala na hudební půdě, když v roce 2005 vyhrála kanadskou verzi Superstar (Canadian Idol).

Herečka Afton Williamson, známá ze seriálu The Breaks, Banshee, A Gifted Man (Muž s posláním), získala roli Taliy Bishop, která byla právě povýšena na pozici školícího důstojníka. Bude mít za úkol zaučit Nolana. Jejího kolegu Tima Brandforda zvtární herec Eric Winter (The Mentalist, Rosewood, Secrets and Lies), který na své bažanty klade, jakožto další školící důstojník, vysoké nároky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama