Nathan Fillion pokračuje, osud Castla stále nejasný

9. května 2016 v 10:32 |  Zajímavosti
Novou smlouvu podepsal i Seamus Dever (Kevin Ryan). Očekává se, že v nejbližší dnech podepíše i Jon Huertas (Javier Esposito). Nové smlouvy jsou důvodem, proč se ABC nevyjádřila k osudu seriálu již ve slibovaný pátek. Chce mít napřed potvrzené herce, pak pravděpodobně seriál oficiálně prodlouží.

Kriminálka Castle stále nemá o svém osudu rozhodnuto. Pokud se ale stanice ABC rozhodne objednat devátou sérii, fanoušci mají alespoň jednu jistotu. Samotný Castle se vrátí.Herec Nathan Fillion během noci uzavřel novou smlouvu, která mu zaručuje návrat v deváté sérii. Podle dostupných informací má stanice už jen dnešek (pátek) na rozhodnutí o tom, zda seriál prodlouží.

Prozatím se situace kloní k obnovení. Potencionální devátá série by měla být pro seriál poslední a zkrácená, tedy podobná tomu, co Fox chystá pro fanoušky Bones.

Očekává se, že kromě Nathana se vrátí také Molly C. Quinn, Susan Sullivan, Jon Huertas, Seamus Dever a Toks Olagundoye.

Minulý měsíc bylo oznámeno, že Castla na konci osmé řady opustí Stana Katic a Tamala Jones, údajně z finančních důvodů, aby stanice ušetřila na výrobě nových epizod.

Co na toto pokračování 9. řady říkáte? Chcete pokračování bez Stany & Tamaly? Nebo by jste byli raději pro ukončení seriálu 8. řadou?

Zdroj: SerialZone

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Chcete pokračování Castlea bez Caskett?

Ano, rozhodně
Ne, bez nich už by to nebylo ono

Komentáře

1 Verča Verča | Web | 9. května 2016 v 10:56 | Reagovat

Jestli chtějí další sérii točit bez Stany a Tamaly, tak to nemá pro mě vůbec smysl. To raději ať skončí osmou sérií a už vůbec nechápu zkrácenou devátou sérii O_O  :-!

2 Andrea Andrea | 10. května 2016 v 7:40 | Reagovat

Jestli už nebudou Caskett a Kate nechají umřít, tak už to ani vidět nechci ten poslední díl 8x22 a souhlasím, že pro mě by 8. série končila dílem 8x21. A na 9. série bez Stany a Tamaly bych ani nekoukala. Prostě bez Caskett ten seriál zabíjejí O_O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama