Stana Katic opouští Castla!!!

19. dubna 2016 v 12:31 |  Zajímavosti
Pokud se fanoušci seriálu Castle dočkají deváté série, budou se muset vypořádat se ztrátou Caskett. Bylo oficiálně potvrzeno, že Stana Katic, která hraje Kate Beckett, se v potencionální příští sezóně již nevrátí.

Ačkoliv jde o hlavní zprávu dne, která se seriálu týká, není jediná. Současně bylo potvrzeno, že seriál na konci řady opustí další z původncíh představitelů, herečka Tamala Jones (Lanie Parish). Nathan Fillion aktuálně vyjednává o nové smlouvě. Stanice ABC aktuálně přemýšlí o závěrečné, pravděpodobně zkrácené deváté sérii o 13 epizodách.Podle dostupných informací bylo rozhodnutí o odchodu Katic učiněno stanicí ABC a produkční společností ABC Studios. Jak ona, tak i Fillion podepsali loni na jaře jednoleté smlouvy, které vyprší na konci aktuální 8. řady. Ačkoliv jednání s představitelem Castla o nové smlouvě probíhají posledních několik měsíců, zdroje uvádí, že Katic nikdy nebyla s možností uzavření nové smlouvy oslovena. Naopak minulý týden byla ona i Jones informována, že kvůli potřebnému snižování rozpočtu nebude ani jedna z nich pozvána zpět.

Katic zprávu okomentovala takto: "Než bych zapomínala na to, jak výborná zkušenost to byla, raději řeknu, že jsem vděčná ABC za možnost být součástí tak milovaného seriálu. Díky všem fanouškům."

Co si o odchodu Stany myslíte? Dokáže Castle přežít bez Caskett? Nebo by měli seriál ukončit již nyní v osmé sérii? Mrzí vás, že se o návratu herečky ani nezačalo jednat?

Mě to tedy určitě mrzí, protože si myslím, že na Caskett je celý ten seriál od začátku založený. Když tam nebude ta jejich chemie, vtípky a úžasné scénky, tak už to zkrátka nebude ONO. Takže za mě rozhodně už pokračování bez Caskett NECHCI!!!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Chcete pokračování Castlea bez Caskett?

Ano, rozhodně
Ne, bez nich už by to nebylo ono

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama