Castle postaví Beckettové do cesty protivníka

27. října 2015 v 8:01 |  Zajímavosti
Tvůrci seriálu Castle (Castle na zabití) plánují do osmé série zasadit trošku pracovního dramatu. Bylo oznámeno, že se k osazenstvu přidává herec Kristoffer Polaha v roli velkého protivníka čerstvé kapitánky.

Seriálový veterán Polaha získal novou vedlejší roli Caleba Browna, idealistického veřejného obhájce, jehož kriminální klienti ho postaví do opozice proti Beckettové a celému okrsku.Právník přichází na scénu ve chvíli, kdy se to Beckettové opravdu nehodí. Ta nyní musí čelit jak osobní, tak i profesní krizi. Jak jsme vám již psali ohledně zmíněných osobních krizí, showrunner Terence Paul Winter nedávno ujistil fanoušky, že celé to šílenství s rozchodem bude dávat smysl.

"Máme skutečný plán, jak se vydat po této nové cestě, a opravdu věříme, že to v konečném důsledku bude pro všechny uspokojující," řekl Winter. "Jestli nám lidi dají šanci, doufejme, že opravdu potom ocení tuto cestu, kterou jsme se rozhodli vydat."

Polaha je seriálovým fanouškům už dobře známý. V posledních letech jsme ho mohli vidět v seriálech Backstorm, Stalker, Ringer nebo Life Unexpected. V Castlovi se objeví již nyní během podzimu.

ZDROJ: SerialZone
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama