TERRI MILLER PROZRAZUJE, CO NÁS JEŠTĚ ČEKÁ V 6. SÉRII

19. února 2014 v 20:05 | Verča & Aduš |  Zajímavosti
ZDROJ: Edna

Scénáristka a pomocná producentka Terri Miller prozradila, co nás v dalších dílech ještě čeká a nemine.

Ve své šesté sérii si Castle vede lépe, než kdy dříve. Nedávno vyhrál People´s Choice Awards v kategorii nejoblíbenější televnizní kriminální drama už po třetí za sebou a sledovanost jednotlivých dílů se povětšinou přehoupne přes 10 milionů diváků. I když se tedy hlavní pár rozhodl vlézt do chomoutu, seriál i nadále úspěšně přitahuje diváky k obrazovkám.Castle & Beckettová jsou už přes polovinu série zasnoubení a zmínili se, že hledají místo konání svatby. Ví už tým scénaristů, kdy se dočkáme více plánů, či kdy bude jasně stanovené datum?
Máme slušnou představu, ale všechno záleží na tom, jak se dál vyvine příběh.

Máte pocit, že už je Castle za vodou, co se týče kletby Měsíčního svitu?
Nevěřím na "kletbu Měsíčního svitu". Je založena na mylném předpokladu, že seriál skončil, protože se David & Maddie dali dohromady. Seriál skončil z několika důvodů. Osobně jsem byla velkým fanouškem Měsíčního svitu a byla jsem zklamaná, když ho odebrali z vysílání. Ale pokud na kletby věříte, tak bych řekla, že jsme ji pravděpodobně překonali.

3XK zanechal Castlovi & Beckettové pěkně zlověstný vzkaz v písni na konci dílu "Disciple". Jsou už nějaké plány, jak tuto linii přivést v brzké době zpět nebo snad samotný návrat Michaela Mosleye do role?
3XK je zákeřný a objevuje se, když to čekáte nejméně. Býti vámi, neotáčela bych se k němu zády.

Alexis se tuto sérii také stala nechvalně známou, kvůli stěhování s Piem (Myko Olivier) a sprdnutím otce v díle "Get a Clue". Jaká je motivace za jejím chováním?
Jako všechny naše postavy, i Alexis dospívá a mění se od chvíle, kdy se s ní diváci setkali, když jí bylo 14. Je v druháku na vysoké a objevuje svoji nezávislost, svoje hranice a jako všichni mladí v jejím věku, testuje svoje vztahy. Naší motivací bylo otestovat její postavu a odvyprávět příběh o jejím vývoje jako nedílné části rozvíjející se Castlovi rodiny.

Jaké vibrace scénaristé mají, když propluli pátou sérií a úspěšně dali televizní pár dohromady?
Všichni si myslíme, že máme štěstí, že můžeme být součástí seriálu. Je stále vzrušující a klade na nás všechny velké kreativní nároky. Máme to štěstí, že máme tak talentovaný herce a štáb, ktrerý pomáhá dotvořit chemii, díky které stále pokračujeme, ne jen s Castlem & Beckettovou, ale také s Ryanem & Espositem, Gatesovou, Lanie, Alexis a Marthou. A je to velká zábava produkovat náš seriál s naší neobyčejně talentovanou partou a s tolika zapálenýma fanoušky.

Ocitáme se v druhé části série, je zde něco, o čem by jste mohla mluvit? Kam zamíříme, nebo co přinese příští rok?
Myslím, že uvidíte spoutu akce, drama a zábavy, když budou Castle a Beckettová plánovat jejich svatbu. Doufáme, že vytvoříme další příběhy, které se zaměří na Gatesovou, Ryana, Esposita, Lanie, Marthu a Alexis.

Nakonec, co máte v seriálu nejraději?
Miluji psaní, vypilování scénářů, ale mojí nejoblíbenější částí vždycky byl výrobní proces. Zbožňuji práci s různými kreativními odděleními, abych odhalila praktické aspekty v produkování, průzkumu lokace, kostýmech, připravení natáčecích prostor, rekvizitách, účesech, make-upu a obsazování nových herců. Končíme přepracováním ve finální místnosti a dotvářením momentů hudbou a zvuky. To vytváří celý produkt. Když pak obecenstvo něco cítí, ztotožňuje se s tím, nebo se na svět pak dívá jinak, tak to schledávám nejvíce úchvatným.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama