Castle na zabití - Popis seriálu

3. prosince 2012 v 16:53 |  Úvod
Castle na zabití:

Žánr: Drama

Motto: Dva druhy lidí dumají o tom, jak zabíjet. Psychopati a spisovatelé detektivek. Jsem z těch, komu se to vyplácí víc. Jsem Richard Castle. Spisovatel potřebuje inspiraci. I já ji mám. Detektiv Kate Beckettová. Díky známosti se starostou s ní můžu řešit případy a spolu chytáme vrahy.

Délka: 45 minut

Země: USA


Známý autor detektivek Richard Castle asistuje policejnímu týmu Kate Beckettové při vyšetřování vražd v New Yorku.

Richard Castle je slavný autor bestsellerů, který ve svém právě vydaném románu zabil svého hlavního hrdinu Dereka Storma. Castle má poslední dobou tak trochu potíže se psaním, a proto mu velmi vhod přijde, když někdo začne zabíjet oběti stejným způsobem jako on ve svých knihách. Je povolán jako poradce k New Yorské policii, aby asistoval při řešení tohoto případu detiktovovi Kate Beckettové. Ta, ač je sama velkou fanynkou jeho románů, nemůže domýšlivého a sebestředného spisovatele ani vystát. Po tom, co společně dopadnou vraha, Richard si přes svou známost u starosty zařídil účast i na dalších vyšetřováních a bok po boku detektiva Beckettové řeší zapeklitější případ za případem. Castle si od toho slibuje inspiraci, kterou by mohl využít při svém psaní detektivek. Jeho další román "Heat Wave" a jeho hlavní postava Nicky Heat jsou založeny na vzájemné spolupráci s Beckettovou a policií města New York. Sám Castle se ukáže být jako nápomocný a vnáší do případu nový náhled na věc, který často pomůže k rozluštění nejedné záhady.

Seriál byl poprvé vysílán 9.března 2009 na stanici ABC, hlavním tvůrcem je Andrew W. Marlowe. Největšími hvězdami jsou charismatický Nathan Fillion a půvabná Stana Katic.

Zdroj: http://www.edna.cz/castle/serial/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 honza honza | E-mail | 7. srpna 2015 v 11:47 | Reagovat

pane kastle    bute vi davat    davat  dalši  sejaly  castlnazabití    sedma serije     kastli  nazabiti   naprima love    davat dalži pokračovaní  sedme řary zpzeavem   honza rezek  18

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama